top of page

Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

З 24.06.2024 по 25.06.2024 року на кафедрі культурології та філософії культури Національного університету «Одеська політехніка» пройшов атестаційний екзамен та захист кваліфікаційних робіт бакалаврів ІГН та ІДЗО зі спеціальності 034 Культурологія, освітньо-кваліфікаційної програми «Культурологія».


Засідання розпочалося зі слів привітання голови комісії, заслуженого працівника культури України, директора Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного та доцента Редько Олени Григорівни.


Захист відбувся у змішаному форматі, частина студентів була присутня за допомогою онлайн платформи Zoom. Темами досліджень цього разу були продюсерська справа у музичній індустрії (культурологічний аналіз), діалог культур на прикладі сучасних україно-болгарських відносин, роль зв’язків з громадськістю у соціокультурній сфері сучасної України, соціокультурний вплив аніме на сучасну масову культуру Японії, феномен війни у неоміфології Джоан Роулінг, креативний кластер міста (культурологічний аналіз).


Кожен здобувач успішно представив свою наукову роботу. Вітаємо та чекаємо на бакалаврів-культурологів у магістратурі!
8 переглядів

Opmerkingen


Недавние посты
Архив
bottom of page