top of page

Захист кваліфікаційних робіт магістрів

Попри важкий період в Україні, 26.12.2023 та 27.12.2023 року на кафедрі культурології та філософії культури Національного університету «Одеська політехніка» відбулося написання атестаційного екзамену і захист кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 034 Культурологія, освітньо-кваліфікаційної програми «Культурологія, кіберкультура, культурна урбаністика».


Засідання розпочалося зі слів привітання голови комісії, заслуженого працівника культури України, директора Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного та доцента Редько Олени Григорівни.


Захист проводився на базі онлайн платформи Zoom, де здобувачі представили свої наукові результати. Цього року кваліфікаційні роботи висвітлювали теми впливу штучного інтелекту на формування цифрової етики та культурні практики, культурологічного аналізу функціонування цифрового мистецтва у публічному просторі, тенденції розвитку українського арт ринку та digital культури Китаю.


Усі здобувачі представили свої роботи на високому академічному рівні. Вітаємо, магістри-культурологи, чекаємо на вас в аспірантурі!
19 переглядів

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page