top of page

Культурні заходи викладачів та студентів кафедри

В суботу 01.06.2024 з нагоди святкування Дня захисту дітей у межах навчального курсу "Екскурсійна справа", здобувачі-культурологи 1 курсу, групи ІК-23, кафедри культурології та філософії культури, Національного університету "Одеська політехніка", відвідали екскурсію. Тема екскурсії: "Український код Одеси". Екскурсовод: Олена Ліненко досвідчена цікава людина і професіонал, змогла зацікавити та заохотити всіх екскурсантів до подальшого вивчення цієї теми.


Ця екскурсія була презентацією нової тематичної екскурсії. Здобувачі-культурологи доповнили свої теоретичні знання з курсу і на практиці дізналися, як організувати, проводити тематичну екскурсію, які методичні прийоми треба обирати, яке наповнення "портфелю екскурсовода", деякі аспекти професії "екскурсовод". На екскурсії були присутні запрошені нами давні друзі здобувачі Морського університету Одеси з викладачем Вікторією Сікорською. Між Морським університетом та Одеською політехнікою підписано Меморандум про співпрацю. Здобувачі групи ІК-23 також є членами студентського наукового гуртка "Арт-туризм", і ця екскурсія стала чудовою нагодою для нашого виїзного засідання та обговорення івент-події. До речі, екскурсія це чудова форма не тільки проведення спільного дозвілля, а й частина виховної роботи в зі студентами. Культурологи закріпили свої теоретичні знання з курсу, які отримали під час лекцій, дізналися багато нового про історію Одеси, про тяжкий шлях української мови, про значення української мови сьогодні для всіх українців та одеситів зокрема.


Всіх запрошуємо на навчання до кафедри культурології та філософії культури Національного університету "Одеська політехніка". Тут на вас чекають оригінальні лекції та семінарські заняття, і тут ви зможете отримати універсальну і цікаву професію КУЛЬТУРОЛОГ!
14 переглядів

Σχόλια


Недавние посты
Архив
bottom of page