top of page

Результати проходження переддипломної практики

З 28.08.2023 по 20.10.2023 культурологи групи МІК-181 проходили переддипломну практику.

Студент Ейзмір Володимир місцем переддипломної практики обрав дитячий розважальний комплекс Kids City на 4 поверсі Гагарін Плаза. Спочатку він ознайомився зі структурою комплексу та попрактикувався на майданчиках із дітьми. Надалі студент-магістр брав активну участь в організації та проведенні активностей для дітей, наприклад, вів корисні прямі ефіри на майданчику "Радіо" як сам, так і з дітьми.

Переддипломна практика студентки Лю Шаньшань проходила на кафедрі культурології та філософії культури. Вона допомагала створювати тексти запрошень на івент "Посвята у І курс", а також складала базу даних про випускників кафедри різних років.

Студент Сонін Олег проходив переддипломну практику в Комунальному опорному закладі загальної середньої освіти "Ліцей2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області". Він показав себе креативним і цілеспрямованим та довів, що теоретичні знання, які він отримав під час навчання в "Одеській політехніці" на кафедрі культурології та філософії культури, допомагають у житті. В обов'язки студента входило створення сценаріїв до івентів, їх організація та проведення. За його допомогою під керівництвом Ілляшенко О.М. у ліцеї було проведено такі заходи:

1. Урок на тему: "Культурна спадщина Одеси" 19 жовтня у 5-А класу.

2. Урок доброти у 5-Б класі 9 жовтня.

3. День Григорівського десанту - історія виникнення та привітання ветеранів.

4. Стенд мистецьких робіт 5-9 класів, з нагоди Олімпійського тижня.

Відгуки від керівників з міст практик були позитивними, що доводить високий рівень теоретичної та практичної підготовки наших здобувачів культурологів.11 переглядів

Comentarios


Недавние посты
Архив
bottom of page