top of page

ІСТОРІЯ КУЛЬТУРИ

Історія культури_edited.png

    «Історія культури» – предмет, який є в усіх класичних університетах, обов’язковий для тих, хто хоче розібратися в минулому та майбутньому.

    Метою вивчення курсу «Історія культури» є формування у здобувачів-культурологів професійної культурологічної компетентності, ознайомлення з головними теоретичними засадами культури, механізмами та закономірностями історико-культурного розвитку, основними надбаннями всіх історико-культурних епох, а також, показати культуру як складний феномен, дати знання про будову і характер культури, про сутність та зміст її компонентів, виявити і дослідити особливості внутрішнього і зовнішнього буття культури. 

Предметом вивчення дисципліни є загальнотеоретичні положення та розуміння культури як суспільного явища, ціннісний світ історичних епох, народів, індивідів та інших носіїв культурно-історичного процесу, аналіз розвитку світової та української культури в різних епохах. 

ВИКЛАДАЧІ

6_препод-removebg-preview.png

ОВЧАРЕНКО ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА

Кандидат культурології, доцент

Член Одеської обласної організації наукового
товариства ім. Т. Шевченка,
член Спілки мариністів

Email: leditiaamadeys72@gmail.com

Без_названия-removebg-preview.png

БОРОДІНА НАТАЛІЯ В'ЯЧЕСЛАВІВНА

Кандидат філософських наук, доцент

Редактор журналу «Філософія і гуманізм» (Index Copernicus), Експерт національного агентства забезпечення якості освіти,Експерт з моніторингу прав людини при Секретаріаті Уповноваженого Верховної ради України з прав людини

Email: n.v.borodina@op.edu.ua

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

bottom of page