Бременські зустрічі: участь кафедри культурології та мистецтвознавства в міжнародному проекті

В Бремені пройшов міжнародний проект «Музичне партнерство Бремен-Одеса», в якому прийняла участь кафедра культурології та мистецтвознавства ОНПУ.


Завідувач кафедрою культурології та мистецтвознавства, кандидат філологічних наук

Ольга Василівна КорольковаПроект проводиться вже не вперше. Цього року в рамках його програми в легендарному німецькому міста пройшов виступ Одеського камерного філармонічного оркестру та піаніста Олексія Ботвінова разом з Бременським міським хором. Також відбулися спеціальні зустрічі гостей з Одеси із адміністрацією федеральної землі Вільне ганзейське місто Бремен, з громадськістю міста, зі студентами та викладачами Бременського університету та Міжнародного центру з вивчення культури Східної Європи.


В проекті прийняла участь завідувач кафедрою культурології та мистецтвознавства кандидат філологічних наук Ольга Василівна Королькова. «В рамках запланованих заходів у нас відбулися дискусії щодо сучасної української культури, європейського вибору України та формування в Україні громадянського суспільства – розповідає Ольга Василівна, – Ці зустрічі не лише викликали великий інтерес у публіки, але й відкрили широкі можливості для співпраці наших міст, наших університетів. В тому числі – в дослідницьких проектах, присвячених Східній Європі, а також в студентських програмах обміну, зокрема проходження практики в університеті Бремену».
#наука #обмін #дослідження #східнаєвропа #німеччина #обмен #исследования #восточнаяевропа #германия #новости #новини

Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

«КАФЕДРА КУЛЬТУРОЛОГІЇ, МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА ТА ФІЛОСОФІЇ КУЛЬТУРИ ОНПУ - неофіційний сайт» © 2021

Семінарська 1/3, Одеса, Odesa 65044, UKR

kaf.kmfk@opu.ua  

cultonpu@gmail.com

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram
  • YouTube