top of page

Бременські зустрічі: участь кафедри культурології та мистецтвознавства в міжнародному проекті

В Бремені пройшов міжнародний проект «Музичне партнерство Бремен-Одеса», в якому прийняла участь кафедра культурології та мистецтвознавства ОНПУ.


Завідувач кафедрою культурології та мистецтвознавства, кандидат філологічних наук

Ольга Василівна КорольковаПроект проводиться вже не вперше. Цього року в рамках його програми в легендарному німецькому міста пройшов виступ Одеського камерного філармонічного оркестру та піаніста Олексія Ботвінова разом з Бременським міським хором. Також відбулися спеціальні зустрічі гостей з Одеси із адміністрацією федеральної землі Вільне ганзейське місто Бремен, з громадськістю міста, зі студентами та викладачами Бременського університету та Міжнародного центру з вивчення культури Східної Європи.


В проекті прийняла участь завідувач кафедрою культурології та мистецтвознавства кандидат філологічних наук Ольга Василівна Королькова. «В рамках запланованих заходів у нас відбулися дискусії щодо сучасної української культури, європейського вибору України та формування в Україні громадянського суспільства – розповідає Ольга Василівна, – Ці зустрічі не лише викликали великий інтерес у публіки, але й відкрили широкі можливості для співпраці наших міст, наших університетів. В тому числі – в дослідницьких проектах, присвячених Східній Європі, а також в студентських програмах обміну, зокрема проходження практики в університеті Бремену».
29 переглядів

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page