top of page

Едґар Аллан По: Nevermore та назавжди

Лекція доцента кафедри Ольга Королькової в Hub ГостинаяЛекції в креативних просторах міста, зокрема в Hub Гостиная стали вже традицією для викладачів нашої кафедри. Цього разу в затишній залі на вулиці Грецькій, 1а йтиметься про одного з найвідоміших містиків світової літератури – Едґара Аллана По. 23 травня о 19:00 в Hub Гостиная доцент кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури, кандидат філологічних наук Ольга Королькова присвятить письменнику свою нову лекцію.


«”Nevermore!” – викрикнув відомий Ворон, і По став одним із творців американської літератури. А ще він створив жанр класичного детективу з його героєм-аналітиком, жанр фантастичного оповідання, від По йде традиція літературного хоррору. Він був блискучим літературним критиком і навіть теоретиком літератури, він був поетом, який надихав не лише Бодлера, але й усю плеяду європейських «проклятих поетів». Він був їдким сатириком-памфлетистом та рафінованим естетом, який вважав, що «смерть прекрасної жінки – найбільш поетичний сюжет на землі». Таких жінок в його житті було багато, а його власна смерть досі покрита таїною.


Про тверезого аналітика та нестримного містика Едґара По, про таємниці його творчості та життя ми пропонуємо поговорити під час чергової лекції з циклу бесід про літературу з доцентом кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури ОНПУ Ольгою Корольковою» - зазначено в анонсі.


Радимо зареєструватися на лекцію заздалегідь, щоб забезпечити собі місце.


Подробиці та умови відвідання лекції можна також дізнатися на офіційній сторінці лекції у Facebook.12 переглядів

Comentarios


Недавние посты
Архив
bottom of page