top of page

Конкурс: «Свіже» кіно зі «старих» плівок.

Львівська кінокомісія за підтримки Львівської міської ради та Центру міської історії Центрально-Східної Європи оголошує конкурс на створення медіапроектів на основі відеоматеріалів Міського медіаархіву – «Свіже».«Свіже – це активний пошук перепрочитань і авторського погляду на елементи минулого й сучасного, – зазначають організатори, – Теми ваших досліджень можуть торкатись найширших аспектів міського життя та його репрезентації, взаємодії між медіа, містом та людиною, проблеми приватного та публічного простору, чи питання досвіду індивіда у місті; попри те, що архівні матеріали мають чітку асоціацію з документальністю, радо вітатимуться і експериментальні роботи, які виходять поза ці рамки. Обов’язковим фокусом у широкому значенні має бути локація – Львів, Західна Україна, а також використання архівних відеоматеріалів медіаархіву».


Матеріали, які пропонуються учасникам для роботи над проектом, включають в себе близько 6 тисяч медіа файлів з колекції Міського медіаархіву. Серед них – кіноновини та документальні фільми студії Укркінохроніка (35 мм, переважно звукові), теленовини та сюжетні матеріали Львівської студії телебачення (16 мм, без звуку), приватні аматорські записи (8 мм – без звуку, VHS та цифрові записи – звукові).

На створення медіапроекту організатори виділяють бюджет – до 28 000 грн., а також забезпечують авторизованим візуальним матеріалом. Тривалість відеороботи мусить бути до 10 хвилин.

Для участі у конкурсі проектів необхідно до 14 листопада 2017 року, до 16:00 надіслати на пошту commission@film.lviv.ua:

  • концепт пропонованого відеодослідження, що базується на матеріалах Міського медіаархіву (до 2 сторінок);

  • план виробництва та бюджет;

  • очікувані результати пропонованого дослідження;

  • коротке CV автора/ки.

Детальна інформація за посиланням.22 перегляди

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page