top of page

Світлопис: народжений з живопису

Лекція доцента кафедри Анни Місюн в Mysse Studio.


Липень в Одесі – це не лише сонце та море, але й дуже жваве культурне життя. Від Міжнародного Одеського кінофестивалю до спеціальних концертів під відкритим небом у Зеленому театрі або різноманітних лекцій в креативних просторах. Ми також не припиняємо нашу щотижневу традицію запрошувати вас на відкриті лекції доцентів нашої кафедри.


Цього разу пропонуємо вам провести разом теплий літній вечір в компанії кандидата мистецтвознавства Анни Місюн, яка розповідатиме про мистецтво світла.


«Фотографія народилася як науковий експеримент: Луї Дагер хотів полегшити створення велетенських та дуже популярних в Парижі діорам. Луї Дагер, Несіфор та Жозеф Ньєпси, фізик Франсуа Арго після довгих дослідів, спроб та помилок створили фотографію, яка суттєво змінила не лише нашу повсякденність, але й шляхи розвитку образотворчого мистецтва – пишуть організатори в анонсі події, – Але ще задовго до цього епохального відкриття митці, починаючи з готики та особливо Відродження, вже використовували численні прилади – камеру обскуру, обопільно опуклі дзеркала, криві дзеркала і т.д., намагаючись створити образи реальності, зіткані світлом. Про нову візуальність та «фототехніку» Леонардо Да Вінчі, світлові ілюзії Караваджо, Рембранта, оп-арт та 3-D-мистецтво, внесок в розвиток фотографії Е. Деґа та К. Моне та інші «ігри світла» в лекції Анни Місюн»


Отже, 17 липня о 19:00 чекаємо на вас в залі Mysse Studio, що на вулиці Пушкінська, 13.


Подробиці та умови відвідування події можна подивитися на офіційній сторінці у Facebook.


Також радимо заздалегідь зареєструватися за посиланням.


27 переглядів

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page