top of page

Вітаємо магістрів із захистом!

На кафедрі культурології, мистецтвознавства та філософії культури пройшли успішні захисти кваліфікаційних робіт магістрів.


Від феномену пост-обробки фотографій та ютюб-блогів до креативних просторів міста, театралізації політики та навіть закулісся шоу «Ліга сміху» – дипломні роботи наших магістрів традиційно вражають різноманіттям надзвичайно цікавих тем. Але, що важливіше, всі вони стали приводом до глибоких досліджень, вартих й подальшого продовження. Тож з повною впевненістю та радістю хочемо привітати наших любих випускників із успішних захистом дипломів та набуттям кваліфікації магістрів-культурологів!


Привітання завідувача кафедри доктора філософських наук, професора Тамари Вікторівна Розової


«Коли я розповідала своїм друзям про моє дипломне дослідження, про те, наскільки мені цікаво, мені інколи навіть не вірили, – поділилася після захисту наша магістр Олена Войтова, – Як може подобатися написання диплому? А для мене дивно, як це може не подобатися? Впродовж всіх років навчання на нашій кафедрі ми не тільки отримували сухі знання, але вчилися їх застосовувати. Тому для нас природньо, що магістерський диплом – це справжній проект, тему якого ти обираєш дійсно за власним інтересом, і за нею дійсно проводиш дослідження. Ютюб-блоги? Будь ласка – вони можуть стати чудовим матеріалом для культурологічного дослідження. Це поєднання свободи творчості та інтелектуальної відповідальності».


Промова випускниці кафедри, магістра-культуролога Олени Войтової


Особливо приємно було зустрічати на захисті дипломів спеціальних гостей кафедри. Так, одним з членів комісії став Народний артист України, відомий актор театру та кіно Олег Львович Школьник. З улюбленцем мільйонів глядачів у нашої кафедри давні дружні стосунки, тому для нас було надзвичайно радісно, що Олег Львович високо оцінив підготовку наших випускників. Також на захист магістерських робіт завітала декан Гуманітарного факультету Світлана Олександрівна Колот із напутніми словами та побажаннями випускникам не втрачати жагу і натхнення до інтелектуальної творчості.


Вітаємо! Щиро віримо у блискуче майбутнє наших випускників, у їх успішний власний шлях у світі, сповненому безлічі можливостей. А також запевняємо, що двері кафедри для наших магістрів завжди залишаються відкритими, тому з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей.
563 перегляди

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page