top of page

Новітні методики навчання на кафедрі культурології і мистецтвознавства

Доцент кафедри культурології та мистецтвознавства Анна Володимирівна Місюн в складі команди ОНПУ прийняла участь в тренінгу європейської програми у Польщі.2-3 листопада в Університеті Наук і Технологій AGH у Кракові, Республіка Польща, пройшов заключний майстер-клас європейської програми Erasmus + GameHub “University-Enterprises Cooperation in Game Industry in Ukraine” («Співпраця університетів та підприємств у сфері ігрової індустрії в Україні»). В рамках участі в цьому проекті кафедри культурології і мистецтвознавства в складі команди ОНПУ в тренінгу взяла участь доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства Анна Володимирівна Місюн.


«Темою цієї майстерні наразі були «Нові тенденції в європейській вищій освіті / Підходи «Deeper Learning»», тобто роботу було зосереджено навколо проблем методики співпраці викладача із студентами в освітньому процесі, – розповідає Анна Володимирівна. – Саме навчально-методичним питанням, специфіці навчальних технологій «Deeper Learning» та «Flip learning», їх перевагам та межам було присвячено тренінги надзвичайно напружених двох днів. Значну увагу було приділено методичному та технологічному забезпеченню навчання. Зокрема йшлось і про психологічно-менеджерські, і про online-інструменти для вищої освіти в сучасному світі. В ході дискусій та приватних консультацій з’ясувалося, що на кафедрі культурології і мистецтвознавства багато що з новітніх навчальних технологій активно і давно вже застосовується, а технічна база кафедри дає змогу ввести в групові і індивідуальні види співпраці викладачів і студентів і технологічну інтернет-складову».


За результатами цього тренінгу та й проекту взагалі команда ОНПУ не лише долучилася до розвитку новітніх методик в навчальному процесі, але й налагодила теплі стосунки з колегами і вже розглядає напрямки подальшої участі в проектах Erasmus +.
29 переглядів

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page