top of page

Вітаємо із захистом дисертації Еліну Гродську!

Здобувачка нашої кафедри, старша викладачка кафедри іноземних мов блискуче захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата культурології.


На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.005.02 в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського в Києві відбувся успішний захист дисертації Еліни Гродської на здобуття наукового ступеня кандидата культурології. Тема дослідження – «Формування та збереження культурної ідентичності української діаспори у сучасній Іспанії». Робота була написана на нашій кафедрі під науковим керівництвом доцента, кандидата філологічних наук Ольги Василівні Королькової.


Зазначимо, що окрім глибокої, новаторської та переконливої теоретичної розробки, дисертація також представляє й широку емпіричну та методологічну базу. «Для збору інформації про умови і форми артикуляції власної української ідентичності з боку сучасних представників української діаспори в Іспанії було застосовано метод включеного спостереження, метод щільного опису та метод інтерв’ю, що проводилися автором дослідження впродовж річного стажування в Іспанії у 2016–2017 роках» – зазначає дослідниця.Офіційними опонентами виступили доктор культурології, професор, завідувач кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України Поліна Евальдівна Герчанівська та кандидат культурології, старший викладач кафедри мов Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського Міністерства культури України Любов Володимирівна Лисенко.


Ознайомитися з матеріалами дисертації та автореферату можна на сайті Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

За результатами захисту дисертації члени спеціалізованої вченої ради одноголосно прийняли рішення про присудження Еліні Гродській наукового ступеня кандидата культурології.


Щиро вітаємо колег з цією чудовою подією! Бажаємо подальшої наснаги, наукових відкриттів, цікавих досліджень та нових горизонтів!48 переглядів

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page