top of page

Проект кафедри культурології та мистецтвознавства у Львові

У Відділі соціальної антропології Інституту народознавства НАН України представили дослідження доцента кафедри культурології та мистецтвознавства Тетяни Вікторівни Тхоржевської.


Впродовж десяти років – з 2006 по 2016 рік – кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології та мистецтвознавства ОНПУ Тетяна Вікторівна Тхоржевська проводила дослідницький проект серед студентів Одеси. Його метою було виявлення еволюції образу «типового українця» в уявленнях одеського студентства. Цей проект проводився за фінансової підтримки Канадського інституту українських студій.


Результати такого тривалого дослідження Тетяна Вікторівна представила на методологічному науковому семінарі «Зміни в “етнічних стереотипах” як приклад “конструювання ідентичності”», що відбувся 26 жовтня у Львові в Відділі соціальної антропології Інституту народознавства НАН України.


Значну увагу в своїй доповіді дослідниця приділила способам конструювання ідентичностей та ролі міфів у цих процесах – темі, що набуває особливої важливості в контексті сучасного явища політики постправди. Представлений на зустрічі дослідницький проект викликав жваву дискусію. Науковці обговорили проблему визначення ідентичност(і)ей: чи є це «природна» чи «сконструйована» категорія, які фактори впливають на формування ідентичності в обох випадках.
34 перегляди

Comentarios


Недавние посты
Архив
bottom of page