top of page

Стерегти дітей над прірвою у житі: Джером Девід Селінджер

Нова лекція Ольги Королькової в Hub Гостиная.Для нас вже стало доброю традицією кожного тижня проводити чарівні вечори за лекціями наших доцентів у креативних просторах Одеси. І нам дуже приємно зустрічати ваші відгуки в соціальній мережі – як, зокрема, отакі згадки про нещодавні зустрічі із Анною Місюн.

Вже наступного тижня запрошуємо вас провести теплий літній вечір в чудовій компанії Ольги Королькової. 27 червня в Hub Гостиная, що на Грецькій, 1, Ольга Василівна розповідатиме про одного з найвідоміших письменників ХХ-ХХІ століття – Джерома Девіда Селінджера.


«Селінджер прожив дев’яносто один рік, в тридцять два роки видав роман «Над прірвою в житі», який миттєво зробив його відомим, а слідом втік від слави та до самого кінця життя ховався від людей у суворому самітництві. Тим не менш, «Над прірвою в житі», розповіді про сімейство Глассів стали Біблією для бітників, хіпі, та, ймовірно, всієї молоді другої половини ХХ століття та початку ХХI століття – пишуть організатори в анонсі події, – Пропонуємо поговорити про підлітка в літературі, про дзен-буддизм та європейську літературну традицію, про те, як писати, якщо ти знаєш, що «єдина вірна відповідь на питання «що є істини?» - це мовчання». А ще подумати про те, чому книги Селінджера забороняли в американських школах, але дозволяли в радянських, запрошує на черговій лекції з циклу бесід про літературу доцент кафедри культурології та мистецтвознавства ОНПУ Ольга Королькова»


Початок лекції традиційно о 19:00.


Умови відвідування та подробиці події можна дізнатися на її офіційній сторінці у Facebook.


А ще рекомендуємо заздалегідь забронювати собі місце за цим посиланням.

До зустрічі!35 переглядів

Comentarios


Недавние посты
Архив
bottom of page