top of page

Цифрові технології та культурологія

Як зробити навчання захопливим процесом? Відповідь – перетворити його на своє маленьке кіно.


Що і вирішили зробити студенти Інститут комп’ютерних систем. В рамках курсу «Культура ділового спілкування» під керівництвом доцента кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури Лади Валеріївни Прокопович політехніки підготували ролики, закріплюючи отримані знання по одній з тем дисципліни – невербальні засоби спілкування. Для цього студенти об’єдналися у декілька невеликих груп, що, крім іншого, дозволило їм також на практиці відпрацювати навички командної роботи. Матеріалом для відеопроектів стали відомі сцени з кіно та шоу.

Відмітимо, що для кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури такий формат проведення навчання став звичним – ми вже писали про документальний фільм, знятий студентами-культурологами. А для тих, хто хотів би отримати спеціальну підготовку в цьому напрямку, з цього року з’явилася можливість обрати нову магістерську спеціалізацію «Кіберкультура», яку пропонує кафедра.


Приємного перегляду!


М. Лунц та Н. Міняйло (АІ-163)А. Сергєєв та Я. Кравченко (АІ-164)А. Чечуй, В. Прокоп та І. Мелобенський (АС-162)Б. Каліков (АП-161)
39 переглядів

Comments


Недавние посты
Архив
bottom of page