Марк Шагал: життя в передчутті чуда
Лекція Анни Місюн в iQSpace.
А ви знаєте, що Вольфганг Амадей Моцарт ледь не потрапив до тогочасної (вже майже) Одеси? Або як саме вдавалося Людвігу ван Бетховену впродовж довгих років приховувати, що він нічого не чує? Ми та всі наші вчорашні співслухачі це знають точно. Адже вчора, 12 червня в Urban Music Hall при повній залі відбулася лекція доцента нашої кафедри Анни Місюн «Перші серед (не)рівних: мистецтво з болем». І нам було дуже приємно, що на подію прийшли й студенти-культурологи.
Завтра, як ми вже писали, у Hub Гостиная чарівна Анна Володимирівна розповідатиме про Піта Мондріана. А вже післязавтра ми пропонуємо провести разом чудовий літній п’ятничний вечір в просторі iQSpace – адже 15 червня о 19:00 в залі за адресою вул. Жуковського, 9 розпочнеться нова лекція Анни Місюн, присвячена Марку Шагалу. Здавалося б, відомий митець? Приходьте, та разом дізнаймося, через що Шагал залишив створене ним Вітебське училище та чому російські художники на чолі з Малевичем «видавили» його з Росії у Париж.
«Про життя добродушного «янголу над дахами», який не переносив насилля, від’їжджаючи в інші країни від революцій та війн, який своїми картинами й зараз надихає любити та дарує надію на вічне кохання, ми почуємо на лекції 15 червня. Спікер – Анна Місюн, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури ОНПУ» – пишуть організатор в анонсі.
Подробиці про події та умови відвідування лекції можна дізнатися за посиланням.
Comments